І Бацура йде у депутати
10 вересня поточного року Комуністична партія України офіційно стала суб’єктом виборчого процесу, інформація була оприлюднена на сайті ЦВК.

В зареєстрованому виборчому списку компартії 90-те місце посідає мешканець Котовська Степан Бацура. Степан Юхимович не один рік очолює міську організацію компартії, крім того він голова Спілки ветеранів, голова Громадської ради при виконавчому комітету. Слід зазначити, що безпосередній керівник Степана Бацури Євген Царьков в тому ж самому списку на п’ятнадцятому місті.

Головний лозунг компартії на наступних виборах - ЗА МИР, НАРОДОВЛАДДЯ І СПРАВЕДЛИВІСТЬ! Це перші слова виборної програми. Також комуністи згадують свою антикризову програму, яка була написана ще в 2011 році. Загалом Передвиборна програма Комуністичної партії соціального напрямку, навіть житло безкоштовно планують надавати. Але , нажаль, написано гарно-а ось джерела фінансування не вказані. За який кошт комуністи планують видавати безкоштовні ліки, підвищувати соціальні стандарти, скасовувати реформи невідомо!

За списком Компартія планує провести в парламент 205 депутатів по багатомандатному округу. Але аналітики прогнозують, що більше десяти місць в новій Раді у цієї політсили не буде. Що ж час покаже - та й від виборців сьогодні багато чого залежить. Не слід забувати, що Котовську окружну виборчу комісію очолює комуніст Анатолій Заплавний. Саме ця людина несе найбільшу особисту відповідальність за законність проведення виборчого процесу по 137 округу.

Тетяна ДальчукОбновлен 22 сен 2014. Создан 20 сен 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником