Завдяки оперативним діям правоохоронців та залізничників попереджено небезпеку на залізниці
Завдяки оперативним діям правоохоронців та залізничників

попереджено небезпеку на залізниці

Працівники карного розшуку ЛВ на ст. Котовськ УМВС України на Одеській залізниці «на гарячому»  затримали на вказаній станції 30-річного місцевого жителя, який демонтував з колії 25 закладних болтів та намагався винести їх аби здати на пункт прийому металобрухту.

Правоохоронці транспортної міліції спільно з працівниками воєнізованої охорони, під час відпрацювання території обслуговування, біля залізничної колії, що знаходиться під автодорожнім мостом, викрили чоловіка, який тримав в руках поліетиленовий мішок з деталями верхньої будови колії. Чоловік зізнався, що в цьому місці він демонтував з залізниці 25 закладних болтів в зборі, склавши їх у мішок. Будучи впевненим, що його злочинні дії ніким не помічені, намагався винести металеві деталі, щоби здати їх на металобрухт та отримати за них кошти. При цьому, без урахування монтажу, чоловік наніс матеріальну шкоду Одеській залізниці на суму 215 гривень.

«Своїми діями чоловік скоїв кримінальне правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 (крадіжка) КК України, - зазначив начальник ЛВ на ст..Котовськ підполковник міліції Ігор Березовенко. – До того ж згідно висновку технічної експертизи, завдяки оперативним діям правоохоронців та залізничників, даний випадок не призвів до аварії потягу, хоч при цьому безумовно міг порушити нормальну роботу транспорту та призвести до настання транспортної події або створити небезпеку для життя людей.  Тому стосовно чоловіка було відкрито кримінальне провадження і за ч.1 ст. 277 (пошкодження шляхів сполучення) КК України».

            Досудовим розслідуванням встановлено, що правопорушник у свої тридцять років вже двічі судимий за крадіжку та незаконне поводження зі зброєю. Крім того, за раніше скоєні крадіжки деталей верхньої будови колії слідчим відділенням лінійного відділу чоловікові було пред’явлено дві підозри за ст.. 185 та 277 КК України. На час проведення слідства кримінальні провадження знаходились на розгляді в міськрайсуді. Молодику, який не зробив для себе належних висновків, загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років. Та остаточну крапку в цій справі поставить суд.

Прес-служба ЛВ на ст. КотовськСоздан 19 сен 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником