Іще один хоче послужити народові
Ліберальна партія України іде на парламентські вибори з лозунгом «Людина понад усе!». Минулої п’ятниці відбувся з’їзд цієї політсили, на якому були затверджені списки кандидатів на наступні вибори. Саме в цей день 12 вересня в 1991 році була заснована Ліберальна партія.
Як ми з’ясували, по 137 одномандатному округу Рішенням з’їзду Ліберальна партія виставила кандидатуру Ігоря Новосьолова. Нагадаємо, що раніш він брав участь в виборах міського голови Котовська і програв з великою різницею. Ігор Новосьолов не один рік очолював міську організацію ветеранів Афганістану, після чого займав посаду заступника голови обласної ветеранської організації.. Поки що невідомо, чи підтримає Спілка воїнів інтернаціоналістів свого товариша на парламентських перегонах.
Нагадаємо, що за результатами жеребкування Ліберальна партія посіла третє місце по включенню кандидатур до складу окружних виборчих комісій. В Котовській ОВК політсилу представляє Юрій Галатинін.
Нажаль, на сайті ЦВК поки що нема офіційної інформації про кандидата від Ліберальної партії України по 137 виборчому округу.

Т.ДальчукСоздан 16 сен 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником