Валерий Понепалюк идет в нардепы?!
14 сентября в Киеве прошел партийный съезд новой политсилы «Блока Порошенко». За несколько часов делегаты определились со списком партии, в котором 225 человек. 34-й в списке губернатор Одесской области Игорь Палица, а на 40-ом месте председатель Одесского облсовета Алексей Гончаренко. Также по многомандатному мажоритарному округу на предстоящих выборах от «Блока Порошенко» могут пройти еще 4 одессита- Владимир Куренной, Эдуард Гурвиц, Андрей Юсов и Петр Обухов.
Кроме этого на съезде определились с кандидатами, которых партия будет выдвигать на одномандатных мажоритарных округах. В ближайшее время все кандидаты будут зарегистрированы и информацию опубликуют на официальном сайте ЦВК.
Как мы узнали, на съезде «Блока Порошенко» были и представители Котовска. В первую очередь это Татьяна Понепалюк, которая представляла наш город на съезде партии «Солидарность» в августе текущего года.
Пока нет официальной информации о кандидате, которого выдвигает
«Блок Порошенко» по нашему 137 избирательному округу. Но решение на съезде по единой кандидатуре было принято.Официально объявлена кандидатура Валерия Понепалюка. После регистрации кандидатов от «Блока Порошенко» представители партии нам пообещали ответить на все интересующие нас вопросы.
В ближайшее время мы надеемся получить информацию о съездах других политсил, которые 14 сентября также прошли в Киеве. Пока известно только то, что Партия Регионов прекращает свое участие в выборах.
Татьяна Дальчук
Создан 15 сен 2014  Комментарии       
Всего 1, последний 2 года назад
Григорий 26 апр 2016 ответить
Про непросту ситуацію в Котовську: чим загрожує ліквідація туберкульозного відділення місцевої міськлікарні?

Очевидно, адміністрація і народні депутати виконкому міста Котовська не читали книгу Дімфни Кьюсак «Скажи смерті «Ні!» про страшне захворювання туберкульозом, який забрав стільки життів і продовжує лютувати навіть в сучасному світі, в тому числі і в Україні. Інакше як пояснити ту безтурботність і легкість, з якою було прийнято рішення про реорганізацію, фактично прирівняну до ліквідації, туберкульозного відділення в місцевій міській лікарні? Кричущим є той факт, що ініціатором такого алогічного явища для Одеської області, де рівень захворювання на туберкульоз перевищує в 1,7 раза середні показники по Україні, став член виконкому Котовська і за професійним покликанням ... головний лікар міської лікарні Олександр Вілійович Жуковський.

У листопаді 2015 року 14 членів місцевого виконавчого комітету, в числі яких мер міста Котовська Анатолій Іванов, згаданий вище головлікар Олександр Жуковський і заступник міського голови з соцпитань Тетяна Понепалюк, без жодних на те повноважень і без голосування прийняли це «реформаторське» рішення, прикриваючи все цілком аргументованими причинами недостатнього фінансування з бюджету.

Реорганізацію було намічено на 10 січня 2016 року, суть її зводилася до скорочення персоналу туберкульозного відділення, а також до звуження області обслуговування – за новим планом туберкульозне відділення розраховане тільки на жителів самого Котовська, тоді як хворі на туберкульоз в районі залишаються без медичної підтримки. Та й фактично, на всю і без того проблемну щодо ризику виникнення епідемії туберкульозу Одеську область з ліквідацією котовського відділення залишається всього дві спеціальні лабораторії з ранньої діагностики захворювання. Не стали брати до уваги і те, що в лабораторії в Котовську встановлено спеціальне дороге обладнання, подароване ООН, а також те, що незадовго до скандального засідання виконкому голова Котовської районного ради В. Сінько обіцяв знайти кошти для фінансування лікування хворих всього Котовського району.

Що особливо обурило громадськість Котовська, так це те, що виконком прийняв своє рішення безпосередньо за кілька годин до того, як в місцевій міськраді змінилася влада, і нову сесію відкрили новообрані народні депутати. На жаль, явно незаконне, поспішне рішення виконкому не було оскаржене ніким з нових представників місцевої влади: ніхто не захотів брати на себе відповідальність. І якби не голодування хворих і небайдужість громадськості, туберкульозне відділення було б вже давно закрите. Відомий громадський діяч і журналіст А. Тіор, який розслідував цю проблему, за підсумками свого розслідування подав заяву в Генпрокуратуру України про незаконне рішення виконкому. Тіор впевнений, що дані по захворюваннях і смертності внаслідок туберкульозу в Котовському районі всіляко замовчуються. На даний час правоохоронні органи розслідують правомірність дій місцевої влади щодо туберкульозного відділення міськлікарні.

У тому ж журналістському розслідуванні Тіор підкреслює причетність місцевого клану бізнесменів при владі – Валерія і Тетяни Понепалюків. Валерій Понепалюк, що має в минулому судимість, очолює в даний час місцеву фракцію правлячої партії БПП «Солідарність» і є найбільшим бізнесменом в Котовську. Його дружина, Тетяна Степанівна, була однією з тих, хто в виконкомі вирішував долю тубвідділення, а в даний час вона є віце-мером Котовська і власницею багатьох місцевих торговельних і розважальних об'єктів. Крім того, її ім'я вже кілька років «на слуху» у багатьох судових розглядах, в яких велися позови на право володіння нерухомістю з місцевого нежитлового фонду. І, з огляду на вплив і зв'язки Тетяни Степанівни, як правило, суд завжди приймав її сторону.

Тіор бачить в реорганізації, а фактично – знищенні медичного закладу для хворих на туберкульоз бажання використовувати приміщення в інших цілях, вельми віддалених від медицини. З урахуванням того, що за справу «взялася» Тетяна Понепалюк, очевидно, що загроза втратити приміщення у туберкульозного відділення занадто реальна, і, як стверджують персонал відділення і голови сільрад Котовського району, зростання рівня захворюваності на туберкульоз неминуче.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником