Котовські правоохоронці контролюють стихійну торгівлю
 

Стихійна торгівля під контролем правоохоронців 

В перших числах вересня дільничні інспектори Котовського МВ разом з представником торгового відділу міськвиконкому провели рейд по виявленню осіб, які торгують у невстановлених місцях.

Представники міської влади запросили міліціонерів на допомогу, оскільки, за їхніми словами, власні перемови з порушниками адміністративного законодавства не дають результатів. Рейдувальників супроводжували кореспонденти місцевого телебачення.

„Більшість торгуючих мають дозвільні документи на заняття підприємницькою діяльністю,- зазначила начальник управління економічного розвитку міської ради Алла Омельчук,- але вони не бажають торгувати на території ринку.”

Спочатку була проведена перевірка території, яка межує з продовольчим ринком з північної та південної сторони. На вул. Леніна впритул до тротуару були розташовані лотки з плодоовочевою продукцією. Продавці наполягали, що вони наймані працівники, і виконують вказівки своїх роботодавців. Тут же продавав свіжу рибу мешканець Котовського району, чоловік і сам усвідомлював, що порушив правила торгівлі і без заперечень підписав адміністративний протокол.

З протилежної сторони ринку теж були виявлені громадяни, які торгували у недозволеному місці, дехто навіть перед входом в ринок „Маяк”, створений спеціально для торгівлі з автомобілів. І якщо чоловіка, який привіз продавати помідори, вирощені ним на присадибні ділянці, міліціонери лише попередили, то постійних реалізаторів овочів, притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 160(торгівля з рук у невстановлених місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Далі члени рейдової бригади попрямували в мікрорайон „Черьомушки”, де мешканці користуються послугами стихійних місць торгівлі. Асортимент товарів тут різний: від самотужки вирощених овочів до молочної продукції, яку взагалі не можна реалізовувати без дозволу лабораторії. Суперечки між торгуючими і міліціонерами завершились роз’ясненням правил торгівлі та складанням протоколів на злісних порушників.

Біля жилмасиву „Військового містечка” теж є постійні продавці з аналогічним набором товару. Але на момент перевірки міліціонери порушників не виявили, як не було їх і на вул. Радянської армії на західні околиці міста, що стало приємною несподіванкою.

Загалом за підсумками рейду до адміністративної відповідальності було притягнуто шість осіб. Протоколи будуть направлені для розгляду в Котовський міськрайсуд. Санкція статті тягне за собою накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

„Ми постійно співпрацюємо з представниками місцевої влади у питаннях впорядкування торгівлі на вулицях Котовська,- зазначив заступник начальника Котовського МВ Сергій Чербаджи,- такі заходи дають позитивний результат. А якщо до рейдів залучаємо представників мас-медіа, то маємо подвійний ефект”

Котовський МВ ГУМВС України в Одеській області

 Обновлен 16 сен 2014. Создан 15 сен 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником